НАЧАЛЬНИК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ КОЗИЦЬКИЙ ПРО ВІДМІННІСТЬ МІЖ ВІЯЛОВИМИ ТА ПЛАНОВИМИ ВІДКЛЮЧЕННЯМИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 25.10.2022 14:40

За словами Максима Козицького у Львівській області почалися віялові аварійні відключення. Вони відрізняються від планових тим, що коли вони відбудуться та скільки триватимуть – важко спрогнозувати. Тому нема окремого графіка із часом та населеним пунктом, де не буде електроенергії. За цим посиланням жителі Львівщини можуть дізнатись, чому нема електроенергії у населеному пункті та коли орієнтовно відновлять живлення. Також жителі області можуть телефонувати на гарячу лінію. Номери телефонів за посиланням. Варто зауважити, що такі обмеження у подачі електроенергії діють у всіх областях України для промислових та інших категорій споживачів. Це контрольовані заходи, щоб знизити навантаження на електромережі та збалансувати роботу енергосистеми. Енергетики чергуватимуть відключення у різних населених пунктах, щоб у всіх була можливість скористатися електроприладами у своїх потребах.