ВІТАННЯ З ДНЕМ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНА

Дата: 25.10.2022 12:36

25 жовтня в Україні відзначають День військогового капелана. Капелан для бійця на передовій є порадником та цілитилем душевних ран. Він наближує солдата до Бога, він є Його посланцем.

Від початку війни в Україні багато духівників рушило туди, щоб підтримувати наших бійців. Вони є наставниками, які допомагають знайти правильний шлях для воїна. Капелани - лицарі духа!

Тому хочемо щиро привітати капелана - отця Ярослава Фабіровського та всіх військових капеланів! Ваша праця є неоціненно важлива для всіх нас!

Дякуємо Вам, отче Ярославе, за підтримку Збройних Сил і наших військових та велику працю у досягнені бажаного для нас усіх миру! Нехай милосердний Господь допомагає Вам у всіх добрих справах та надає мудрості, терпіння, духовної сили та любові у вашому щоденному служінні! Ваша праця є неоціненно важлива для нас усіх!