ПРОЄКТ БЮДЖЕТУ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2023 РІК

Дата: 21.10.2022 15:43

Уперше в Україні місцеві бюджети формують в умовах військового стану. Ситуація щодо військової агресії впливає не лише на економіку України, а і на цінову динаміку на світових товарних ринках. Враховуючи макроекономічний прогноз, який включає розмір ВВП та інфляції, середню зарплату, курс долара та інше, відповідно до пояснюючої записки Міністерства фінансів України “Про особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік”, враховуючи спільні наради фінансистів області, триває активна робота по формуванню проєкту бюджету Новокалинівської міської територіальної громади.

При здійсненні розрахунків обсягу дохідної частини міського бюджету враховано фактичні надходження податків та зборів протягом 2021 року та очікувані надходження за 2022 рік. Так, планові показники дохідної частини на 2023 рік, з урахуванням міжбюджетних трансфертів становлять 155830,00 тис. грн., у тому числі: доходи загального фонду – 154680,00 тис.грн. та доходи спеціального фонду – 1150,0 тис. грн.

У проекті бюджету 2023 року  збережено принцип соціальної спрямованості, тому видатки спрямовуються у першу чергу на забезпечення потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ, забезпечення продуктами харчування та медикаментами,  проведення розрахунків за електричну енергію, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України із внесеними змінами видатки на утримання технічного персоналу загальноосвітніх шкіл, всіх працівників дошкільних навчальних закладів, музичної школи, закладів культури здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Бюджет територіальної громади за видатками на 2023 рік планується в сумі 155830,0 тис.грн., з них:

• загальний фонд – 154680,0 тис. грн.

Реверсна дотація – 7998,3 тис.грн.

Резервний фонд – 6000,00 тис.грн.

Заплановано оборотну касову готівку в сумі 100,0 тис. грн.

• спеціальний фонд – 1150,00 тис. грн.
  • ПРОЄКТ РІШЕННЯ БЮДЖЕТУ НА 2023 РІК ТУТ
  • ДОДАТОК 1 ТУТ