A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

НОВОКАЛИНІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 20.10.2022 12:36
Кількість переглядів: 335

Львівщина централізовано закупила 126 шкільних автобусів – загальна вартість понад 300 мільйонів гривень. Закупили їх за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.  За його словами, ще кілька місяців тому Львівська ОВА подала пропозицію Кабінет Міністрів України щодо змін до постанови №590 та отримала підтримку.

Відтак Новокалинівська територіальна громада області стала однією з перших громад, які отримали 25 «школяриків» зі 126. Закупівля відбулася зі застосуванням електронної системи публічних закупівель «Prozorro». Вартість одного такого автобуса – близько 2,4 млн. грн. На співфінансування придбання трьох автобусів з бюджету Новокалинівської міської ради було виділено 70 %, а саме 5 мільйонів 40 тисяч гривень. Наразі отримали один шкільний автобус і очікуємо ще два.

У цих автобусах є все необхідне також для того, щоб транспортувати дітей з ООП.

Слід додати, кілька місяців тому Львівська обласна державна адміністрація подала пропозицію Кабінет Міністрів України щодо змін до постанови №590 та отримала підтримку. До кінця цього року запплановано закрити потребу області у шкільних автобусах на 80%.

Новокалинівська територіальна громада висловлює щиру подяку Львівській обласні державній адміністрації за турботу та підтримку!

Вперед до ПЕРЕМОГИ та нових звершень!!!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора