ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ЧОТИРИ СЛАВЕТНІ СВЯТА ЖОВТНЯ

Дата: 18.10.2022 16:19

14 жовтня вся Україна відзначала чотири славетних свята – День захисників та захисниць Вітчизни, День утворення УПА, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. І дійсно ці свята є  як ніколи актуальними в умовах нашого сьогодення. Адже саме зараз наші мужні воїни ціною власного життя боронять нашу незалежність від путінської орди так, як багато років тому віддавали життя за вільну Україну герої УПА, сповідуючи  звитягу і славні традиції козацького вільного війська запорізького. З цієї нагоди  працівниками культури Новокалинівської територіальної громади були проведені тематичні заходи. У бібліотеках смт. Дубляни, с. Бабина, с. Містковичі та с. Пиняни були презентовані книжкові виставки, директорами Народних домів с. Мала Білина та с. Залужани були проведені флешмоби,  а вокальний колектив Галичанка, дует Едельвейс та директор Народного дому м. Новий Калинів Володимир Вачинич підготували музичні номери в дарунок нашим захисникам та захисницям з найкращими побажаннями: міцного здоров’я, незламного духу, мирного неба,  перемоги та опіки від Матері Божої!

PRATsIVNYKY ZAKLADIV KULTURY NOVOKALYNIVSKOI TH VShANUVALY ChOTYRY SLAVETNI SVIaTA ZhOVTNIa