ДЕМОНСТРУЙТЕ ПРИКЛАД РОЗВАЖЛИВОСТІ ДІТЯМ ТА НЕ ІГНОРУЙТЕ СИГНАЛИ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ!

Дата: 17.10.2022 21:11

З метою створення безпечних умов перебування в закладах охорони здоров‘я рятувальники Самбірського районного управління здійснюють обстеження захисних споруд та найпростіших укриттів, а також поспілкувалися з персоналом медичних закладів, які розташовані на території Новокалинівської міської територіальної громади щодо дотримання правил у разі сигналу “Повітряна тривога”.

Під час зустрічі з керівниками та працівниками медичних установ фахівці ДСНС проводять бесіди щодо дотримання вимог пожежної безпеки, проведення швидкої та безпечної евакуації під час повітряної тривоги.

Служба порятунку закликає берегти своє життя, бути дисциплінованими та відповідальними у цей надскладний для України час.

Демонструйте приклад розважливості дітям та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

Novyi Kalyniv Ne ihnoruite syhnaly povitrianoi tryvohy!