ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Дата: 24.09.2023 00:01

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Новокалинівської територіальної громади! Вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля. Професія вихователя вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Сьогодні, у часи війни, саме ви формуєте особистості, закладаючи у душі дітей усе те добре, від чого залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Батьківщини. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього. Ваша праця сповнена гуманізму та душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають діти та їх батьки.

Яким виросте нове покоління, залежить від вас: від вашої уваги, доброти і терпіння. Завдяки вам малята вчаться відрізняти добро і зло, відчувати, розуміти і любити світ.

Ви завжди молоді душею, невгамовні і бадьорі, тому що вранці вас зустрічають, ввечері проводжають щирі, чесні погляди дітей, а день наповнений дитячим радісним сміхом. Нехай так завжди і буде!

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Міцного здоров’я вам, перемоги, мирного неба, добра, натхнення та відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

очільник Новокалинівської територіальної громади

Богдан ЮЗВЯК