ВІТАННЯ ОТЦЮ МИХАЙЛУ БАЧИНСЬКОМУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ ПЦУ СЕЛА МІСТКОВИЧІ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 19.09.2022 10:46

Всечесний отче Михайле! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження. Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пастирських дарувань та нових радостей у Вашому житті! Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку вашим парафіянам.

У цей непростий час бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, Божої милості, опіки від Матері Божої злагоди та добра.

Нехай Господь опікується усіма вашими справами та починаннями, дарує небесні та земні ласки, опікується вашою сім’єю та родиною, а Пречиста Діва Марія оберігає Вас Своїм Покровом!

Духовної наснаги Вам і міцного здоров’я для подальшої плідної праці у Винограднику Господньому!

Трудіться ще довго на Славу Богові та Україні!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa OTTsIu MYKhAILU BAChYNSKOMU, NASTOIaTELIu PARAFII PTsU SELA MISTKOVYChI