В КОРНАЛОВИЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДПРАЦЮВАЛИ ДІЇ У РАЗІ СИГНАЛУ “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

Дата: 11.09.2022 18:29

09 вересня 2022 року до Корналовицької гімназії завітав провідний інспектор ВПР Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області старший лейтенант служби цивільного захисту Микола Гацько та начальник СЮП ВП Самбірського РВП Ольга Пукаляк. З персоналом та здобувачами освіти проведено інструктаж щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, а також практичне відпрацювання щодо дій під час сигналу “Повітряна тривога”. “Сьогодні відбулись практичні відпрацювання дій під час сигналу “Повітряна тривога”. Дії школярів та персоналу були чіткими та злагодженими. Завдяки таким заходам учні закріплюють знання та навички, які отримують в рамках шкільної програми”, – зазначив Микола Гацько.

V KORNALOVYTsKII HIMNAZII VIDPRATsIuVANNIa DII U RAZI SYHNALU “POVITRIaNA TRYVOHA”