A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ

Дата: 11.09.2022 00:07
Кількість переглядів: 817

Всечесні Отче Григорію та Отче Михайле, дорогі парафіяни села Корналовичі! Сердечно вітаю Вас із Храмовим празником – Усікновення голови Іоанна Хрестителя. У цей знаменний день ми згадуємо страту пророка, найближчого попередника Ісуса і одного з найбільш шанованих святих. Цей пророк був посланий Богом, щоб приготувати людей до приходу Месії, він передбачив появу Сина Божого і згодом охрестив Ісуса Христа в священній річці Йордан. Іван Хреститель, якого ще називають Предтечею, своїм суворим способом життя дав взірцевий приклад богопосвячення, він відверто і ревно викривав вади як простих людей, так і правителів, за що був обезголовлений за наказом царя Ірода Антипа.

Бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я і довголіття, стійкості в служінні Церкві Христовій. Нехай життя та вчинки Іоана Предтечі будуть для Вас прикладом твердої віри та дороговказом у Вашому житті. Нехай примножується в серці і житті вашому світло Божественного вчення Христового. Вашими щирими молитвами і чесними трудами хай процвітають поміж Вами братерство і любов, добрі діла, праведність і святість!

Хай Всемилостивий Господь у цей непростий час береже Вас і Ваші родини, дарує мир і спокій на нашій рідній землі, а Пресвята Богородиця захищає своїм омофором від наших ворогів!

Божого Вам благословення!

Зі святом!

З повагою Новокалинівський міський голова Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNYM HROMADAM SELA KORNALOVYChI


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора