МАЛЕНЬКІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ

Дата: 05.09.2022 18:05

Збройна агресія рф вкрала дитинство в усіх маленьких українців. Кожному з них випало завчасно подорослішати, кожна дитина України стала свідомим дорослим, що наближає перемогу на своєму місці. Однак багато хто з них не тільки вірить у перемогу, а долучається до її наближення своїми вчинками. Жителі с. Кружики Василь Стефанко та Юрій Гурняк спільними зусиллями зібрали 1000,00 грн. на потреби українських захисників. Усі кошти були перераховані на рахунок ЗСУ.

“Ми хочемо допомагати нашим хлопцям, які зараз захищають нашу Україну”, – сказали хлопці.

Нагадаємо, у попередньому матеріалі ми розповідали про Василя Стефанка та Кирила Перевізника, які зібрали 1700,00 грн. та перерахували на рахунок ЗСУ, а також вкотре продемонстрували силу та єдність українського народу.

Novyi Kalyniv Stefanko Hurniak dopomoha ZSU