ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2022 00:07

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки! Від усього серця вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! У це свято перед дітьми знову гостинно відчиняються двері освітніх закладів. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це свято, яке завжди залишається в пам’яті кожної людини. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, ми завжди залишаємося вашими учнями!

Дорогі учні, любіть свою школу, довіряйте своїм вчителям, бо саме вони виведуть Вас на широку дорогу науки та супроводжуватимуть Вас країною знань. Ви – опора і надія України. Спрямовуйте свій запал та енергію в русло здобуття якісної освіти, адже саме сьогодні закладається фундамент вашого майбутнього. Зичу Вам оптимізму, бадьорості та здійснення ваших крилатих мрій.

Бажаю, щоб цей день запам’ятався вам довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань. Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!

А нашим дорогим першокласникам ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Тож з нагоди Дня Знань  щиро вітаю усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже знання – це сила!

Будьмо сильними! Будьмо успішними! Будьмо разом!

В добру путь дорогі школярі!

З глибокою повагою очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA DEN ZNAN