ВЧАСНО СПЛАЧЕНІ ПОСЛУГИ – ЗАПОРУКА ЯКІСНИХ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 31.08.2022 11:52

Шановні мешканці м. Новий Калинів! На виконання листа Міністерства розвитку громад та територій України від 25.07.2022 року №7/10.2/7071-22, листа Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації від 30.08.2022 року №30-1282/0/2-22 стосовно заборгованості споживачів за спожиту теплову енергію та відповідні комунальні послуги Новокалинівське ВУЖКГ інформує про те, що оплата комунальних послуг є основним джерелом надходжень господарства. Стовідсоткова оплата споживачами дає можливість підприємству вчасно здійснювати оплату за енергоносії, виплачувати заробітну плату працівникам, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження та очистки питної води, також здійснювати реконструкцію і модернізацію обладнання.

Погашення боргів населення за комунальні послуги до початку опалювального періоду 2022/2023 рр. є запорукою належного його проходження та виконання теплопостачальним підприємством своїх зобов’язань, в першу чергу в частині розрахунків за природний газ.

Споживачам, які отримують монетизовані пільги та субсидії потрібно вчасно сплачувати вартість отриманих комунальних послуг.

Споживачі можуть оплачувати послуги за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи).

АДМІНІСТРАЦІЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО ВУЖКГ

NOVOKALYNIVSKE VUZhKH INFORMUIe