ПОТОЧНИЙ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ТРИВАЄ НА ДОРОГАХ ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЯХ МІСТА НОВИЙ КАЛИНІВ

Дата: 29.08.2022 16:27

Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема ремонту доріг Новокалинівської територіальної громади. Унаслідок зношеності асфальту в деяких місцях, утворилося чимало ям та вибоїн, що створюють небезпеку для учасників дорожнього руху та пошкодження автомобілів. В даний час згідно Постанови КМУ №590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану” міська рада не може фінансувати капітальний ремонт та реконструкцію комунальних доріг.

На даний час у місті Новий Калинів проведено частковий ямковий ремонт доріг. Міський голова Богдан Юзвяк проінспектував хід робіт по ямковому ремонту найбільш навантажених комунальних доріг міста.

Кошти на проведення ремонту було виділено з бюджету громади, а поточний ремонт доріг проводить ТзОВ Шляховик-Т.

Також планується продовження ямкового ремонту, який відбудеться після процедури закупівлі. Проте через війну реалізація таких намірів не може бути такою швидкою як би хотілося.

POTOChNYI YaMKOVYI REMONT V MISTI NOVYI KALYNIV