A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У КОСТЕЛІ СЕЛА КОРНАЛОВИЧІ ВІДБУЛОСЯ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ МАТЕРІ БОЖОЇ ЧЕНСТОХОВСЬКОЇ, ІМ’Я ЯКОЇ НОСИТЬ КОСТЕЛ

Дата: 27.08.2022 23:01
Кількість переглядів: 1285

Храмове свято є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року. 26 серпня 2022 року відбулось храмове свято римо-католицької громади с. Корналовичі. Святкову Месу з нагоди храмового празника парафії очолив о. Володимир Строгуш із Хирова разом із настоятелем костелу ПДМ Ченстоховської с. Корналовичі о. Юліушем Фігляком, о. Томашем Кшемінським настоятелем костелу с. Лановичі та о. Ярославом Плазою CR – Львів-Збоїща. О. Томаш Кшемінський виголосив проповідь та подякував громаді за їхній труд і жертовність. Потім відбулася процесія навколо храму. На святі було багато гостей із м. Самбора, а також були присутні парафіяни інших конфесій с. Корналовичі. Розділити радість храмового свята та спільно помолитися з парафіянами приєднався і голова Новокалинівської міської територіальної громади Богдан Юзвяк, сестра Вікторія з Польщі, сестра Цецилія з Самбора, які займаються наданням допомоги для ЗСУ, яка зауважила, що таке свято має кожна каплиця, церква – це радість.

О. Томаш з Ланович закликав вірян просити Матінку Божу за мир в Україні, бо саме Божа Матір знає всі наші проблеми і завжди стає нам на допомогу.

О. Володимир наголосив просити Матінку Божу про опіку над усім народом України.

О. Юліуш подякував всім парафіянам в костьолі за їхню клопітку працю та дбайливість, побажавши опіки Матінки Божої. А також зауважив, що храмовий празник – це свято, яке нагадує нам про важливість парафіяльної спільноти у духовному житті християнина.

kostel Materi Bozhoi Chenstokhovskoi s. Kornalovychi« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора