ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ЗАГРОЗІ АБО ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 26.08.2022 20:24

Не дивлячись на події, які відбуваються на території України, Новокалинівська територіальна громада на даний час залишається безпечним для проживання населення, але сектор з питань цивільного захисту хотів би проінформувати населення громади про правила безпеки населення при надзвичайних ситуаціях.

Головне наше з вами завдання – це знати правила поведінки в будь-якій надзвичайній ситуації

Війна вносить корективи в усі сторони нашого життя... Ми живемо в особливий та дуже складний час. Та ми не маємо права здаватись, ні на мить бо нам є для кого і заради кого жити...

DII NASELENNIa PRY ZAHROZI ABO VYNYKNENNI NADZVYChAINYKh SYTUATsII