МАЛЕНЬКІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ

Дата: 15.08.2022 16:17

Діти під час війни є особливо вразливі. Повномасштабне вторгнення РФ торкнулося кожного маленького українця та українки. У багатьох із них докорінно змінилося життя, бо вони втратили свої домівки або змушені були евакуйовуватися далеко від свого помешкання та рідних.  Однак багато хто з них не тільки вірить у перемогу, а долучається до її наближення своїми вчинками. Кирило Перевізник, тимчасово переселений з міста Чугуїв Харківської області, та житель с. Кружики Василь Стефанко спільними зусиллями зібрали 1700 грн на потреби українських захисників. Усі кошти були перераховані на рахунок ЗСУ.

У ці непрості часи, коли нелюди руйнують наші міста і села, головне — не втрачати надію на щасливе майбутнє у вільній, незалежній державі. А з таким молодим поколінням Україна не пропаде, у цьому можна бути впевненими.