ДОБРІ СПРАВИ НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕПОМІЧЕНИМИ

Дата: 22.07.2022 11:26

Новокалинівська міська рада висловлює щиру подяку депутату Івану Кільгану за вирівнювання дорожнього полотна без твердого покриття на відрізку дороги с.Мала Білина - с.Велика Білина. Грейдерування доріг - це такий вид відновлювальних робіт, який застосовується для вирівнювання ґрунтових доріг. Такі роботи значно покращують стан дороги. Адже незадовільний стан дороги створював певні незручності та проблеми людям, які нею користуються.

Нагадаємо, що в даний час фінансування ремонту доріг не проводиться у зв´язку із воєнним станом, то ж аграрій Іван Кільган,  усвідомлюючи важливість добрих доріг, за власні кошти та власною технікою покращив стан даної дороги для жителів громади. Фермер зауважив: “Я все це зробив для людей”.