A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

З 1 ЛИПНЯ 2022 РОКУ СТАРТУВАЛА УРЯДОВА ПРОГРАМА “єРобота” З НАДАННЯ ГРАНТІВ АГРАРНИМ ПІДПРИЄМСТВАМ І ТИМ, ХТО ЗАЙМАЄТЬСЯ ПЕРЕРОБКОЮ

Дата: 07.07.2022 14:15
Кількість переглядів: 446

1 липня стартувала урядова програма єРобота з надання грантів аграрним підприємствам і тим, хто займається переробкою. Держава фінансує до 70% вартості проекту для першої тисячі учасників.  Гранти надаються за трьома напрямами:

  • на створення або розвиток підприємств садівництва, ягідництва, виноградарства (до 400 тис. грн. на 1 гектар);
  • на створення або розвиток тепличного господарства (до 7 млн. грн.);
  • на створення або розвиток переробних підприємств (до 8 млн. грн.).

На освоєння гранту надається 1 рік.

Подати заявку з бізнес-планом або планом посадки можна на порталі Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/gromadyanam/yerobota. Ощадбанк є уповноваженим банком програми. Якщо клієнт завітає до відділення Ощаду, менеджер проконсультує його щодо умов програми та оформлення заявки.

Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії й фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 7 років. За напрямом переробки – фізичні особи, ФОПи та юридичні особи.

Рішення про надання гранту за першими двома напрямами прийматиметься спеціалістами міністерства аграрної політики та продовольства України, за напрямом переробки – міністерством економіки України.

У разі погодження проекту грантові кошти буде перераховано на окремий рахунок учасника в Ощадбанку. Саме з цього рахунку мають фінансуватись витрати, передбачені проектом. Обов’язковою умовою програми є створення нових робочих місць і сплата податків, зборів та обов’язкових платежів.

Грантові кошти не є безповоротними. Учасник має виконати всі умови програми.

Дізнатись про програму детальніше можна у спеціалістів бізнес-лінії Контакт-центру Ощадбанку за тел: 0 8 00 219 800.

 Novyi Kalyniv 01.07 STARTUVALA URIaDOVA PROHRAMA “ieRobota”« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора