A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПЕРША СПОВІДЬ ТА УРОЧИСТЕ СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ У НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 28.06.2022 11:20
Кількість переглядів: 829

У неділю, 26 червня, відбулася велика та знаменна подія в Новокалинівській територіальній громаді. Діти парафії Архистратига Михаїла с. Калинів та Преображення Господнього м. Новий Калинів УГКЦ вперше приступили до Святих Таїнств – Таїнства Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, відкривши свої серця та душі, своєму Творцю, Господу, Ісусу Христу.

Діти сумлінно та ретельно готувалися до цього свята. Вивчали молитви, свята Літургійного року, Святі Тайни, Заповіді Божі і церковні, Правди віри та Катехизм християнської віри.

Атмосфера в цей день була дуже зворушливою та святковою, адже перша Сповідь і урочисте Святе Причастя – це події, які закарбовуються у серці на ціле життя. Це надзвичайно важливі події у житті наших дітей, адже вони починають своє особисте спілкування з Богом, даючи йому обітницю пройти свій життєвий шлях, сповідуючи християнські закони. 

Перед Святою Літургією, в урочисто прикрашеному храмі, дітей зустрів отець Тарас Яворський, який очолили Урочисту Святу Літургію разом з отцем Андрієм Ковалем, який править у селі Нижнє Синьовидне.

Після прийняття Пресвятої Євхаристії, першопричасники отримали пам’ятні  подарунки до Першої Сповіді та Урочистого Причастя, а згодом відбувся  виступ дітей з віршами та піснями для парафіян, гостей та родичів.

PERShA SPOVID TA UROChYSTE SVIaTE PRYChASTIa U NOVOKALYNIVSKII TERYTORIALNII HROMADI« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора