A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2022 00:01
Кількість переглядів: 482

Шановні медичні працівники та ветерани охорони здоров'я Новокалинівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом! У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука життя щасливого. Ваша професія є однією з найбільш шанованих, гуманних і відповідальних. І саме Ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя. Ви присвятили себе благородній справі – турботі про здоров'я. Ви допомагаєте людям долати страждання і хвороби, щогодини виконуючи свій обов'язок. Висока місія медичного працівника і невичерпний запас людинолюбства націлюють вас завжди бути терплячими і ввічливими з кожним пацієнтом.

Сьогодні, у період повномасштабної війни з російськими окупантами, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя наших жителів та захисників.

Дякуємо Вам за Вашу невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій з професій! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя Вам та Вашим рідним. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

міський голова Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z DNEM MEDYChNOHO PRATsIVNYKA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора