ВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Дата: 19.06.2022 00:01

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем фермера. Своїми невтомними руками, мудрістю й досвідом Ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці, залізної витримки, завзятості, кмітливості, стійкості, впевненості фермерство живе та сприяє стабільному розвитку. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни. Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговували найвищої поваги і шани. А сьогодні Ваша праця є життєво важливою не лише для України. Посівна кампанія 2022 року продемонструвала  усьому людству безмежну відданість наших хліборобів своїй справі, нічим і ніким нездоланне прагнення до праці та до перемоги.

Щиро вдячний Вам за любов до рідної землі! Трудових здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі та втілення у життя найсміливіших задумів і планів. Нехай фермерський рух постійно відчуває позитивний імпульс! Хай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

З повагою,

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК