ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОВА ЮРІЙ БУЧКО ПРИВІТАВ ФЕРМЕРІВ ЛЬВІВЩИНИ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 18.06.2022 23:17

Традиційно, 19 червня, в Україні відзначається день фермера. Саме в цей день у 2003 році Верховною Радою України був прийнятий Закон про фермерське господарство. Сільське господарство було і залишається потужним драйвером розвитку економіки. З професійним святом фермерів привітав заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу та з нагоди професійного свята – Дня фермера посадовець вручив грамоту голови облдержадміністрації фермеру Новокалинівської територіальної громади Івану Кільгану, який впевнений, що потужною цю галузь роблять люди, які люблять українську землю та працюють на ній. Адже фермерство це не тільки про роботу, а й про життєве покликання.

Цього року День фермера відзначається вже вдруге – свято установлено 18 червня 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським, враховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави.

Ivan Kilhan