ЗУСТРІНЬМО ПЕРЕМОГУ ЗДОРОВИМИ!

Дата: 01.06.2022 14:12

Шановні мешканці та гості нашої територіальної громади, попри війну з нашим ворогом ми не зупинятимемось та продовжуватимо свою діяльність. Ми працюємо для збереження і зміцнення здоров’я наших громадян та профілактики захворювань! Хочемо, щоб якомога більше осіб перевірили стан свого здоров’я, виявили фактори ризику виникнення тих чи інших хвороб, підсилили свій імунітет. Адже війни та хвороби завжди співіснували та вражали велику кількість осіб. Зараз у нашій країні зіткнулися два нищівних лиха: пандемія та війна, тому враховуючи ситуацію, яка сприяє поширенню інфекційних хвороб, варто вберегти себе та своїх рідних, та пройти повний курс вакцинацій. Часом хвороба виникає через незалежні від нас обставини: спадковість, екологія, вроджена схильність, збіг обставин і т.д. Крім того важчий перебіг хвороби можливий, якщо ігнорувати сигнали нашого організму та перші ознаки порушення його роботи. Тому радо запрошуємо до наших медичних закладів, щоб оцінити стан свого здоров’я, адже головне правило медицини: будь-яку хворобу можна попередити, а ось вилікувати буває досить важко. Ретельний огляд, грамотний збір анамнезу, необхідне дообстеження пацієнта дозволяє правильно оцінити здоров’я, виявляти хвороби інфекційної, спадкової, ендокринної природи, простежити і оцінити стан здоров'я після отриманого лікування, підібрати потрібний комплекс лікування, відновлення та реабілітації.

У закладах нашого центру можна отримати наступні медичні послуги:

• Консультація сімейного лікаря
  • Консультація педіатра
  • Консультація невролога
  • Консультація акушер-гінеколога та комплексне гінекологічне обстеження ( огляд, мазки, УЗД)
  • Вакцинація згідно Національного календаря щеплень
  • Вакцинація від COVID-19

Також доступні безкоштовні додаткові методи обстеження:

• Загальний аналіз крові
  • Загальний аналіз сечі
  • Глюкоза крові
  • Загальний холестерин
  • ЕКГ
  • Ультразвукові дослідження (м. Новий Калинів):

- УЗД щитоподібної залози,

- УЗД  органів черевної порожнини,

- УЗД  нирок та сечового міхура,

- УЗД  органів малого тазу,

- УЗД  передміхурової залози.

Принагідно хочемо наголосити, що:

• Перед війною в Україні почався спалах поліомієліту. Він нікуди не зник.

Будь ласка, перевірте, чи ваша дитина має всі дози вакцини від поліо, відповідно до віку та календаря щеплень України.

Пам‘ятайте: перші дві дози вакцини від поліо роблять інактивованою            поліовакциною, після – оральну поліовакцину (крапельки). Зробіть негайно, не відкладайте!

Поліо – дуже небезпечне захворювання, що може спричинити параліч.

• СOVID-19! Незважаючи на зниження захворюваності Коронавірусною інфекцією, вакцинальна кампанія продовжується. Виберіть зручний для себе час: прийдіть і провакцинуйтесь!

ДАВАЙТЕ ЗУСТІНЕМО ПЕРЕМОГУ ЗДОРОВИМИ!!!

P.S: Якщо Ви ще не обрали, або бажаєте змінити сімейного лікаря/педіатра, запрошуємо зробити це у нашому центрі!!!

З побажанням міцного здоров’я та стійкого імунітету,

колектив КНП Новокалинівський МЦПМСД

Novokalynivskyi MTsPMSD