ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 23.05.2022 17:25

ФГ КІЛЬГАНА ІНФОРМУЄ!  З метою:

• дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
  • виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
  • запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
  • запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл

ФГ Кільгана І.С. інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур штанговим методом на своїх полях згідно з наступним графіком:

Сільська рада/ОТГ

Гербіцид

Конкур

0,4 л/га

Час обприскування 18.00 – 10.00.

Контактна особа від  ФГ Кільгана І.С.       Кільган Роман  Іванович     Номер телефону:       067-26-23-428

ПРОІНФОРМУЙТЕ ПАСІЧНИКІВ ТА МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ!

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише зареєстровані препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій, про що Вас буде додатково проінформовано.

Згідно «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року, просимо Вас довести зміст цього повідомлення до відома власників пасік шляхом його опублікування на офіційній інтернет-сторінці органу місцевого самоврядування або в засобах масової інформації місцевого рівня або оголошенням завчасного повідомлення по радіо та/або телебаченню місцевого рівня, а також шляхом його надсилання особистим повідомленням на телефон чи на електронну адресу, зазначеної під час реєстрації або кочівлі пасіки.

Іван Кільган