ПРИВІТАННЯ НОВОКАЛИНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ

Дата: 24.04.2022 00:12

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим! Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до нас світлий Великдень із щедрою запашною паскою, дбайливо вишитим рушником, колоритними писанками та дзвінким дитячим сміхом. Це Величне свято спонукає кожного ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити серця людей любов'ю і добротою, стати більш досконалими. Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Великодні церковні дзвони хай принесуть Вам радість сподівання, дарують щастя та злагоду на довгі роки, надають енергії та наснаги для нових звершень та перемог. Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом. Нехай Благодатна звістка навідається у кожне відкрите серце, і не тільки словами, а добрими та корисними справами надає силу перебороти всі труднощі, які випали на долю нашого народу. А світло Христового Воскресіння нехай несе щасливе майбутнє та мир рідній Україні.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю Вам і Вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

З найкращими побажаннями очільник  Новокалинівської територіальної громади  Богдан ЮЗВЯК

Novyi Kalyniv vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Voskresinniam Khrystovym Paska2022