ЗДІЙСНЕННЯ РОЗРАХУНКІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК

Дата: 06.04.2022 15:49

Самбірська районна військова адміністрація інформує про те, що з метою дієвого контролю держави за процесами розрахунків у сфері торгівлі та послуг, необхідного для забезпечення мінімізації негативних економічних наслідків російського вторгнення для громадян України, попередження та/або недопущення системності порушень у сфері роздрібної торгівлі товарами першої необхідності (в першу чергу продукти харчування, засоби особистої гігієни, лікарські засоби, медичні препарати) та забезпечення вимог статті 8 Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII Про правовий режим воєнного стану у частині реалізації суб’єктами господарювання в роздрібній (оптовій) мережі алкогольних напоїв, а також забезпечення можливості споживачів здійснювати розрахунки за придбані товари (послуги) платіжними картками, ДПС України відновлює процеси організації та проведення фактичних перевірок суб’єктів господарювання на території України, на якій не ведуться воєнні дії.

Задля попередження та недопущення випадків соціального невдоволення чи збільшення соціальної напруги в регіонах України, просимо Вас інформувати районну військову адміністрацію та регіональні підрозділи ДПС про скарги громадян та виявлені порушення порядку проведення розрахунків (відмова у розрахунках за допомогою платіжних карток, реалізація підакцизних товарів та товарів першої необхідності без видачі споживачам розрахункових документів), а також додатково інформувати платників податків та зосереджувати ïx увагу на забезпеченні споживачів можливістю здійснення розрахунків за допомогою платіжних карток, відповідно до вимог Постанови КМУ від 29 вересня 2010 № 878 “Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів”.

ZDIISNENNIa ROZRAKhUNKIV ZA DOPOMOHOIu PLATIZhNYKh KARTOK