ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ПРИ РНБО УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ “САДИ ПЕРЕМОГИ”

Дата: 04.04.2022 12:19

Війна в Україні може спричинити дефіцит достатньої кількості сільгосппродукції. Відтак міжнародна компанія Alinea International за підтримки уряду Канади започаткувала в Україні проект Сади перемоги.

Суть проекту полягає в тому, щоб мобілізувати територіальні громади та використати всі доступні земельні ресурси для вирощування городини. Зокрема, організатори ініціативи закликають українців посадити Сади перемоги навіть на найменших клаптиках землі на балконі чи навіть на прибудинковій ділянці.

Представники аграрного бізнесу можуть допомогти насінням, добривом, новітніми технологіями вирощування, пальним та технікою для обробки землі, обладнанням для переробки та зберігання продуктів.

Більше про ініціативу Сади перемоги можна дізнатися за посиланням: https://www.sadyperemohy.org/

Весна найкращий час приєднатись до важливої і необхідної ініціативи!

#stoprussia

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ “САДИ ПЕРЕМОГИ”