КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ, РОБОТУ ТА ЖИТЛО У ВОЄННИЙ ЧАС

Дата: 28.03.2022 11:04

Корисна інформація про матеріальну допомогу, роботу та житло у воєнний час. ГРОШІ: Щомісячна виплата по 2000,00 грн. кожному, хто приїхав з районів активних бойових дій. Оформлення через Дію. Виплата на карту. Жодних зайвих паперів чи бюрократії. Щомісячна виплата по 3000,00 грн. батькам на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони. Так само по 3000,00 грн. щомісяця буде виплачуватися особам з інвалідністю.

РОБОТА: Виплата роботодавцю по 6500,00 грн. за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця.

Для підтримки бізнесу вже знижено податки, запроваджено кредити під 0%, проведена масштабна дерегуляція.

ЖИТЛО: Часткова компенсація за комунальні платежі родинам, які прихистили у себе переселенців.

Виплати по 450,00 грн. в місяць за кожного, кого прихистили.

Уряд також компенсує громадам витрати на комунальні послуги.

KORYSNA INFORMATsIIa PRO MATERIALNU DOPOMOHU, ROBOTU TA ZhYTLO U VOIeNNYI ChAS