ЩОДО ПИТАННЯ БРОНЮВАННЯ

Дата: 07.03.2022 16:34

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації доводить до відома, що Кабінет Міністрів України визначив порядок бронювання військовозобов’язаних постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

При тому скеровуємо до відома Порядок (алгоритм дій) надання підприємствами, установами та організаціями галузі АПК документів для отримання документу про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час (додається).

Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням в довільній формі. Звертаємо увагу, що заповнювати таблицю потрібно в повному обсязі (всі колонки) у форматі Excel, без зміни її форми.