ВІДДІЛ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОЛОГІЇ НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 23.02.2022 18:11

З приходом весняно-літнього періоду актуальним є питання збереження ранньоквітучих обєктів рослинного світу. У наших лісах, лугах зявляються первоцвіти. Це безцінний дар природи, посмішка весни, прикраса лісів. На сьогодні вже більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин та занесені до Червоної книги. Збирання первоцвітів не дає можливості утворити насіння, пошкоджуються сусідні квіти, ламаються стебла і бруньки. Ми знищуємо ці квіти, якщо збираємо і продаємо. Збирання і торгівля рослинами занесеними до Червоної книги заборонена і карається законом. вертаємось до всіх мешканців Новокалинівської ТГ проявити свідомість та закликаємо відмовитись від збирання та торгівлі ранньоквітучими весняними рослинами. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь. Керівникам агроформувань не допускати розорювання земель, на яких зростають ранньоквітучі рослини, які перебувають під загрозою зникнення.

VIDDIL PRYRODNYKh RESURSIV I EKOLOHII NOVOKALYNIVSKOI MISKOI RADY INFORMUIe NE ZRYVAI PERVOTsVIT