ВІТАННЯ ОТЦЮ МИХАЙЛУ ЯРЕМКОВИЧУ, НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ УПЦ СМТ. ДУБЛЯНИ З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 21.02.2022 00:02

Всечесний отче Михайле! Щиросердечно вітаю Вас з нагоди Вашого ювілею! Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пастирських дарувань та нових радостей у Вашому житті! Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому. Дякуємо Богу за дар Вашого життя, за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у серцях парафіян.
  Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірених Вам прихожан до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості.
  Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові.
 Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, а Божа Мати огортає своїм Покровом!

Духовної наснаги Вам і міцного здоров’я для подальшої плідної праці у Винограднику Господньому!

Трудіться ще довго на Славу Богові та Україні!

Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,

І береже Вас від біди повсюди.

Нехай несе Вам радість кожна мить,

І благодать Господня з Вами буде.

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa OTTsIu MYKhAILU YaREMKOVYChU, NASTOIaTELIu PARAFII UPTs SMT. DUBLIaNY Z YuVILEIeM