ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Дата: 22.12.2021 09:00

Новокалинівська міська рада повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля ТУТ.

Зауваження і пропозиції до оголошення про початок громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля “Відновлення лівобережної дамби р. Дністер на ділянці довжиною 3,2 км від с. Корналовичі до с.  Кружики Самбірського району, Львівської області (капітальний ремонт)” подаються до Новокалинівської міської ради, адреса: 81464, Львівська обл., Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації 1а.

Телефон: (03236) 2-24-50

Чекаємо на Ваші пропозиції на електронну пошту: novkalynivrada@ukr.net

Відповідальна особа: Магац Галина Ярославівна.

Строк подання зауважень і пропозицій до 31 грудня 2021 року включно.

Долучайтесь до обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

Відділ природних ресурсів та екології Новокалинівської міської ради

obhovorennia zvitu otsinky vplyvu na dovkillia damba