A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЧАТ-БОТУ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ "ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ"

Дата: 24.01.2022 14:16
Кількість переглядів: 467

Департамент соціального захисту населення надає презентацію чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці» інформаційного ресурсу, який створений з метою підвищення поінформованості населення про проблему протидії торгівлі людьми. Посилання на чат-бот

  Чат-бот - це інформаційний ресурс створений з метою підвищення інформованості про проблему торгівлі людьми. В чат-боті можна швидко знайти основну інформацію щоб попередити потрапляння в тенета торгівців людьми, а так само інформацію про можливості надання допомоги тим, хто зазнав цього злочину.

       На жаль, постраждалі не завжди готові самостійно усвідомити те, що з ними трапилось, і є торгівлею людьми, а вони потребують допомоги, яка гарантована державою. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми можна вчасно її розпізнати та залишитись в безпеці або вчасно допомогти надання допомоги тим, хто цього потребує.

    З огляду на вищезазначене направляємо посилання на презентацію чат-боту, посібник «Роль територіальних громад у протидії торгівлі людьми: методичні рекомендації»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора