ПРИВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ СВЯТОГО БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА

Дата: 19.01.2022 00:23

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання зі святом Святого Богоявлення – Хрещення Господа нашого Ісуса Христа! Це – одне з найбільших релігійних свят: саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордані. Тисячі українців у цей день освячують воду, яка потім набуває цілющих властивостей. Свято Святого Богоявлення для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха та наповнює життєдайною енергією. Нехай Господь Духом Святим, через освячену воду, подасть усім духовне та тілесне зцілення і укріпить нас у непохитній вірі в Триєдиного Бога – Отця, і Сина, і Святого Духа.

З цієї нагоди із великою радістю вітаю усю нашу громаду! Бажаю Вам життєдайної енергії, щедрої долі та незламної віри у краще майбутнє, миру у Ваших сім’ях, любові від ближніх і нехай цілюща Йорданська вода Вас оберігає. Зичу Вам міцного здоров’я, сили духу та миру.

Зі святом Вас дорогі жителі Новокалинівської територіальної громади!

Христос рождається! Славімо Його!

Христос Хрещається! У ріці Йордані!

З найщирішими вітаннями

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК