ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СМТ. ДУБЛЯНИ

Дата: 19.01.2022 00:16

Всечесний Отче Тарасе! Дорогі парафіяни смт. Дубляни! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом. Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року. Щиро вітаю Вас із святом Святого Богоявлення - Хрещення Господа нашого Ісуса Христа! Це третє і завершальне велике свято Різдвяного циклу, яке знаменує величну подію, коли Ісус Христос прийшов до святого Предтечі і Хрестителя Івана на річку Йордан та охрестився. Цього світлого дня вода у відкритих водоймах  стає святою, благодатною і цілющою. А християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє людей на добрі справи.

Тож вітаю Вас з цим Величним святом і від щирого серця бажаю, щоб у душах Ваших завжди були спокій і віра, а в серці не було місця злобі і розчаруванням.

Нехай Всевишній благословить нас на добрі справи! А свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!

Хай з кожною краплею святої води проллється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю та миром. Миру і Божої  Благодаті Вам та Вашим родинам. Нехай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, та дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

Зі святом!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ! У РІЧЦІ ЙОРДАНІ!

З повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA KhRAMOVYM PRAZNYKOM SMT. DUBLIaNY