ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СЕЛА ВЕЛИКА БІЛИНА

Дата: 13.01.2022 23:53

Всечесний Отче Ярославе! Шановні парафіяни с. Велика Білина! Щиро вітаю Вас із храмовим празником! Одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят. Саме Святого Василія Великого архієпископа Кесарії Каппадокійської ставить перед нами Христова Церква як нову людину в Ісусі Христі, як того, хто у своєму житті зробив радикальний вибір на користь добра та Божої істини.

Нехай це величне свято наповнить Ваше серце та серця Всіх парафіян світлими почуттями віри, надії, і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, і слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.

Хай Всемилостивий Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

Божого Вам благословення!

Зі святом!