A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ ПРОЙШЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ “КолядуюТаРятую”

Дата: 08.01.2022 21:19
Кількість переглядів: 968

Сьогодні, 8 січня 2022 року, в день Собору Пресвятої Богородиці, на площі біля міської ради Недільна парафіяльна школа храму св. кн. Володимира ПЦУ м. Новий Калинів разом із настоятелем о. Ярославом Фабіровським (Yaroslav Fabirovskyy) провели різдвяно-благодійний виступ-флешмоб #колядуютарятую на підтримку онкохворих діточок разом з Благодійним фондом “Людина починається з добра” (Благодійний фонд "Людина починається з добра"). На заході був присутній міський голова Богдан Юзвяк.

На площі людно, небайдужі громадяни нашого містечка зібрались, щоб послухати вихованців недільної школи, які переповідали історію народження Ісуса Христа. Мелодійно та душевно співав колядки Церковний хор, під регентством Марії Фабіровської.

Сучасні колядки виконували Христина Пишняк, Оленка Старенька, Юрій Спринський та директор Народного дому м. Новий Калинів Володимир Вачинич. 

Звучав авторський вірш Людино…у виконанні Грось Наталії. 

На завершення виступу до присутніх звернулась керівник благодійної організації Людина починається з добра Проць Оксана. Висловила особливу подяку людині із великим серцем, людині яка завжди відкликається на допомогу – о. Ярославу, усім присутнім людям за фінансову допомогу.

ЗІБРАНО 10 623 грн. та 100 злотих для потреб онкохворих дітей, які лікуються в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Liudyna pochynaietsia z dobra Novyi Kalyniv

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора