A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА МІСТКОВИЧІ

Дата: 08.01.2022 00:07
Кількість переглядів: 439

Всечесні Отці Романе та Михайле! Дорогі парафіяни села Містковичі! 8 січня віруючі ПЦУ с. Містковичі та УГКЦ с. Містковичі відзначають храмове свято. Щиро та сердечно вітаю Вас з храмовим святом Собор Пресвятої Богородиці! У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із вами та вашими родинами.

Для містковичан – це особлива подія, адже цього дня храмовий празник святкують парафіяни храму Собору Пресвятої Богородиці, які щоразу в спільній молитві просять миру, щастя і добробуту для наших родин. Сьогодні ми особливо відчуваємо потребу в цій молитві, насамперед за здоров’я нашої громади та за здоров’я всього українського народу.

З нагоди величного релігійного свята щиро бажаю не втратити ту духовну силу, основою якої завжди була, є і буде християнська віра. Хай цей благословенний час Господньої ласки приносить у Ваші родини  здоров’я, щастя і добробут, а нашій українській землі – мир та спокій, захистить від життєвих негараздів та наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Нехай Всемогутній Господь благословить Вас, а Пресвята Богородиця, наша небесна ненька, своїм покровом захоронить від усіх життєвих небезпек!

Многая і благая Вам літа!

З повагою 

очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM PARAFIIaLNYM HROMADAM MISTKOVYChI


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора