ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З НОВИМ 2022 РОКОМ

Дата: 31.12.2021 21:33

Шановні жителі Новокалинівської територіальної громади! Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком! Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість створити всі умови для подальшого розвитку. З надією на краще, з вірою в завтрашній день ми проводжаємо в історію 2021 рік! Для кожної людини Новий рік – це завжди оновлення, приплив нових сил і надія на краще.

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Тож нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, віримо у свої сили, разом переборемо всі труднощі, вирішимо всі проблеми.

Бажаю Вам зустріти 2022 рік зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай у кожній родині панують мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо творцями добрих справ на користь рідної Новокалинівської територіальної громади та України! Нехай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням, невичерпним оптимізмом, а у всіх починаннях Вас завжди супроводжує успіх і підтримка рідних людей та друзів.

З Новим 2022 роком!

З найкращими вітаннями