СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ВІД БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СІМ’Ї ДОСКІЧ”

Дата: 21.12.2021 20:44

День святого Миколая – одне з найсвітліших та найрадісніших свят. Цей день  наповнений сяйвом, очікуванням казки, душевного тепла та надії. У цей день кожен сподівається на диво, але найбільше цього дня чекають діти, а особливо ті дітлахи, які потребують особливої уваги. Свято закінчується, а емоції залишаться в дітей на все життя.

Помічником святого Миколая в Новокалинівській територіальній громаді для окремих категорій дітей, а саме: для дітей сиріт, дітей позбавлені батьківського піклування, діток з особливими потребами стала БО “Благодійний Фонд сім'ї Доскіч”. Висловлюємо щиро подяку БО Благодійний Фонд Сім'ї Доскіч за солодкі подаруночки окремим категоріям дітей нашої громади. Віримо, що Ваше добро повернеться сторицею!

SOLODKI PODARUNKY BO “BLAHODIINYI FOND SIMI DOSKICh” Novyi Kalyniv