A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

НОВОРІЧНІ СОЛОДОЩІ ВІД ФОНДУ “НАДІЯ САМБІРЩИНИ”

Дата: 20.12.2021 20:59
Кількість переглядів: 990

Напередодні улюбленого дитячого свята – дня Святого Миколая до дітей з особливими потребами завітав святий Миколай. Та хто, як не діти заслуговують найбільшої турботи, підтримки та уваги з боку дорослих? Їх особливо щиро хочеться огорнути гарним настроєм, принести пригоршню свята й радощів у непрості будні. Вручення новорічних подарунків стало доброю традицією у Новокалинівській територіальній громаді. 

Неодноразово Фонд “Надія Самбірщини” виявляє свою увагу й турботу щодо дітей, які потребують особливого догляду та піклування, а щоб радіснішими були новорічні свята, опікується придбанням смачних сюрпризів дітям. Цього року організували вручення подарунків: заступник Фонду Марія Маланяк та Любов Запісова. Всього було вручено п’ятдесят шість пакунків з цукерками, які потішать діточок перед Новорічними святами!

“День Миколая – прекрасне й довгоочікуване свято, яке є символом доброти й милосердя. У такий день ніхто не повинен залишитись без уваги та подарунків”, – відмітила заступник Фонду Марія Маланяк.                           

Щиро висловлюємо подяку Фонду “Надія Самбірщини” за турботу про дітей з особливими потребами в Новокалинівській територіальній громаді.

NOVORIChNI SOLODOShchI VID  FONDU “NADIIa SAMBIRShchYNY”« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора