ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СІЛ ВЕЛИКА ОЗИМИНА, КОРНИЧІ ТА ЛУКА

Дата: 19.12.2021 00:07

Всечесні Отці! Дорогі громади сіл Велика Озимина, Корничі та Лука! Щиро вітаю Вас із Храмовим празником Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. Святитель Миколай допомагає знедоленим та подає зцілення. Багатьох нужденних і вбогих Чудотворець збагатив, голодним подав їжу. Він – заступник і захисник.

Тож нехай Святий Миколай повсякчас підтримує Вас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир у нашій державі!

Сьогодні наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою. Цього дня кожен з нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво.

Нехай Святий Миколай, який є небесним покровителем Ваших парафій, освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам, додасть життєвої сили та наснаги для добрих справ і звершень.

Миру і Божої Благодаті Вам та Вашим родинам.

Нехай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, та дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

Зі святом!

Очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК