В МІСТІ НОВИЙ КАЛИНІВ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 12:21

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полумянітеме чорним вогнищем скорботи. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили ті, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної електростанції. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2021 року в м. Новий Калинів на території Меморіального комплексу воїнам-афганцям, ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та учасникам миротворчих місій працівники культури Новокалинівської територіальної громади,  провідний спеціаліст відділу культури міської ради Сергій Пукало-Пилип’як та завідуюча комунальної бібліотеки м. Новий Калинів Марія Ілик  поклали квіти та запалили лампадки.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов'язок перед рідною землею і рідним народом.

Від усього серця бажаємо героям-ліквідаторам міцного духу, здоров’я, миру, благополуччя і впевненості у завтрашньому дні. Ми повинні ставитись до природи, як до матері, а себе відчувати її дітьми. Наше майбутнє у наших руках.

VShANUVANNIa UChASNYKIV LIKVIDATsII NASLIDKIV AVARII NA ChAES NOVYI KALYNIV