ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА ПРАЦІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОКАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.11.2021 01:37

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, і не випадково на цей час припадає професійне свято працівників сільського господарства. Шановні працівники сільського господарства Новокалинівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського господарства! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаю Вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі! Буде у нас хліб – буде і село. А буде село – буде й Україна!

З повагою очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

день сільського господарства