ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КАЛИНІВ ТА СМТ. ДУБЛЯНИ

Дата: 21.11.2021 00:05

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни села Калинів та смт. Дубляни! З нагоди Храмового  празника Святого Архистратига Михаїла вітаю всіх парафіян та гостей парафій з цим світлим днем. Нехай це свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця  світлими почуттями. Нехай святий Архистратиг Михаїл, усі Ангели і Архангели, Херувими та Серафими підтримують Вас і Ваші родини у  праведних ділах та утверджують у нашому житті Дух добра і справедливості. Хай передзвін церковних дзвонів озветься у Ваших серцях вірою, надією та любов’ю, а щира молитва об’єднує всіх Нас і додасть мудрості  та наснаги на довгі роки.

Божого Вам благословення, опіки від Матері Божої миру і спокою у ваших  родинах та на нашій рідній землі.

Хай Всемилостивий Господь захистить Вас  від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

Зі святом!

Очільник Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК