ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАСТОЯТЕЛЮ ПАРАФІЇ СЕЛА МАЙНИЧ ОТЦЮ СВЯТОСЛАВУ МАЛИЧКОВИЧУ

Дата: 15.11.2021 00:52

Всечесний отче Святославе! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого народження. Нехай новий рік Вашого життя буде сповнений нових милостей Божих, нових можливостей у розкритті Ваших пастирських дарувань та нових радостей у Вашому  житті! Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику  Христовому, щоб нести Божу науку вашим парафіянам.

Щиро бажаю Вам радості і миру  у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих  Божих Благословень. Нехай Господь опікується усіма вашими справами та починаннями, дарує небесні та земні ласки, опікується вашою сім’єю та родиною, а Пречиста Діва Марія оберігає Вас Своїм Покровом!

Духовної наснаги Вам і міцного здоров’я для подальшої плідної праці у Винограднику Господньому!

Трудіться ще довго на Славу Богові та Україні!

очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa Z DNEM NARODZhENNIa NASTOIaTELIu PARAFII MAINYCh O. SVIaTOSLAVU MALYChKOVYChU