ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНІЙ ГРОМАДІ СЕЛА ПИНЯНИ

Дата: 14.11.2021 00:21

Всечесний Отче Іване! Дорогі парафіяни села Пиняни! Щиро вітаю Вас із Храмовим Святом – Днем пам’яті Святих Чудотворців-Безсрібників Косьми та Дем'яна! В цей день християни щорічно вшановують пам’ять цих Святих, які мали надзвичайний дар – зцілювали рани душевні та тілесні за допомогою молитов. Особливу шану мали через те, що не брали плати за свою роботу, за що і були прозвані безсрібниками.  Лікували усіх, особливу увагу приділяли бідним.

Нехай життя та вчинки Чудотворців-Безсрібників Косьми й Дем'яна будуть для Вас прикладом твердої віри та дороговказом у Вашому житті. А молитва до цих Святих захищає та зцілює Вас від усіх недуг.

Хай це свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, любові, добра, мудрості, родинного тепла, затишку та добробуту в ваших оселях.

Хай Всемилостивий Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин, громади та усієї України!

Божого Вам благословення!

Зі святом!