A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ ПАРАФІЯЛЬНИМ ГРОМАДАМ СЕЛА КРУЖИКИ, СЕЛА МАЛА БІЛИНА ТА СЕЛА МАЙНИЧ

Дата: 14.10.2021 00:58
Кількість переглядів: 953

Всечесні Отці! Дорогі парафіяни села Кружики, села Мала Білина, села Майнич! Сердечно вітаю Вас із Храмовим празником – Святом Покрови Пресвятої Богородиці, одним з найдавніших і найславніших християнських свят! У день свята Покрови Божої Матері разом з усіма християнами молимося Цариці Небесній, щоб Вона покрила і благословила нашу громаду своїм Покровом-омофором, подарувавши мир і злагоду, добробут і процвітання!

 Нехай Божа Матір завжди чує Ваші щирі молитви і повсякчас опікується Вами, даруючи міцне здоров'я, життєві сили, сімейне щастя, а незгасне світло віри і високе покровительство Богородиці ніколи не покидає Вас та Ваші родини. 

У це величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиціми також вшановуємо всіх, хто з честю несе високе звання Захисника України.  Цей день поєднав невмирущі християнські та славетні героїчні традиції українського народу, став символом нерозривного зв’язку усіх поколінь тих, хто обороняв та сьогодні обороняє нашу рідну землю.

Нехай овіяне славою свято дає нам наснагу, оптимізм та віру у свої сили, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів та їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир!

Зі святом!

Голова Новокалинівської територіальної громади Богдан ЮЗВЯК

VITANNIa MISKOHO HOLOVY BOHDANA YuZVIaKA Z KhRAMOVYM PRAZNYKOM


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора