A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новокалинівська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА ЮЗВЯКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 03.10.2021 01:20
Кількість переглядів: 740

Дорогі вчителі освітніх закладів Новокалинівської територіальної громади та ветерани педагогічної ниви! Вітаю Вас професійним святом – Днем працівників освіти. Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими  та професійними перемогами. Труд вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель –  не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.  

Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добра, достатку, усіляких гараздів, нових творчих успіхів, хороших і талановитих учнів, а також радості від того, чим ви займаєтеся, натхнення для подальших успіхів та відчуття того, що Ви найголовніші в житті кожного з нас.

Нехай Господь Бог дає Вам сили і мужності в ім’я виховання нового підростаючого покоління для нашої незалежної України, а Ваші вихованці хай завжди будуть вдячні Вам за відкриті двері у світ знань.

Низький Вам уклін, шановні освітяни, за терпіння та вірність покликанню! Зі святом Вас!

З глибокою шаною та повагою очільник Новокалинівської міської ради Богдан ЮЗВЯК

vitannia miskoho holovy Bohdana Yuzviaka z Dnem pratsivnykiv osvity Novyi Kalyniv 2021


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора